Nákup ve zdravé výživě a Intersportu

12. dubna 2013 v 16:47 | Tess |  MONEY SPENDING


Mňam mňam. Dneska jsem si konečně udělala aspoň trošinku času, protože mi po cvičení vznikla asi 20ti minutová mezera (rekord, obyčejně nestíhám), a tak jsem zamířila rovnou do zdravé výživy, kterou mám hned vedle fitka.

Nevěděla jsem moc co chci, ale hledala jsem něco na večeři, tak jsem popadla pohanku. U pokladny jsem pak uviděla fitness kávu, o které jsem hodně četla a dlouho jsem ji chtěla vyzkoušet. Zarazilo mě, že malý balíček sáček stojí dvacet korun, ale budiž. Dívala jsem se i po velkém balení, ale nenašla jsem.


Ze zdravé výživy jsem už ale utíkala v mírném skluzu (u mě normálka) do Intersportu, protože po cvičení si vždy dopřeju nějakou dobrou tyčinku. Až donedávna jsem si vždy kupovala nějakou regenerační od Nutrend, ale tentokrát jsem udělala změnu a koupila si Excelent protein bar s příchutí vanilky a ananasu.
(Pozn. Omlouvám se, že jsem vyfotila pouze obal, ale jak říkám, byla určená po cvičení, takže jsem ji hned zblajzla :-))

No a konečně můj třetí a poslední nákup se odehrál v Dmku. Tam jsem šla sice pro krém :D. Ale když už jsem tam byla, koupila jsem si ještě jednu tyčinku (jsem na nich snad závislá, nebo nevím, proč si jich tolik kupuju :D). Moji oblíbenou proteinovou s příchutí ananasu. (Pozn. Recenzi zatím dělat nebudu, protože si ji kupuji už dlouho, což svěčí o kvalitě.)

Pokud máte s některou s těchto věcí zkušenosti, neváhejte napsat! :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.